Online tartalomfeltöltő, adminisztrátor

Munkavégzés helye

7634 Pécs, Pellérdi út 91-93.

Munkaidő

Teljes munkaidő

Dinamikusan fejlődő cégünkben Online tartalomfeltöltő, adminisztrátor álláslehetőség számára kínálunk álláslehetőséget! Ha szeretnél egy jó hangulatú csapat tagja lenni, és imádod az autókat, akkor nálunk a helyed! Csatlakozz hozzánk

A munkakör neve: Online tartalomfeltöltő, adminisztrátor

Feladatok:

  • járművek fotózása, fotók feltöltése a weboldalra
  • Videók készítése, feltöltése a weboldalra
  • A CarTrend Youtube és Tiktok platformjának menedzselése, tartalmak feltöltése
  • Gépjárműhirdetések feltöltése a hirdetési partneroldalakra
  • Weboldalon a jármű adatlapok tartalomfeltöltése, tartalmak frissítése
  • Jármű állapotlapok szerkesztése

Elvárások:

  • Kimagasló precizitás, pontosság, munkára való igényesség
  • Minimum középfokú végzettség
  • Nyitottságot a technológiai újítások elsajátítására
  • 100%-ban ügyfél-centrikus magatartás
  • Rugalmasság, önállóság, talpraesettség

Előnyt jelent:

  • idegen nyelvek ismerete (angol, német)

Amit kínálunk:

  • Fiatalos és innovatív csapatnak
  • Versenyképes fizetés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú munkalehetőség,
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Továbbképzési lehetőség
  • Céges telefon

Túl az alapbéren

Csapatunk számára minden ügyfél egyedi, és minden találkozás lehetőséget ad arra, hogy valami újat tanuljunk és fejlődjünk. Az autóipar folyamatosan változik, mi pedig igyekszünk lépést tartani a legújabb trendekkel és technológiákkal. Munkatársaink szenvedélyesen dolgoznak azért, hogy minden Ügyfelünk elégedetten távozzon, és szívesen térjen vissza hozzánk

Számunkra kiemelten fontos, hogy kollégáink jól érezzék magukat, ezért támogatjuk őket a szakmai fejlődésben, továbbképzésekben és egyéni céljaik elérésében. A CarTrend nemcsak egy munkahely, hanem egy közösség is, ahol mindenki számít és mindenki hozzájárul a közös sikerhez. Nálunk a karrierjét Ön is egy izgalmas és jövőorientált cégnél folytathatja. Ha szeret emberekkel foglalkozni és imádja az autókat, akkor nálunk jól fogja érezni magát!

Kollégáink ezért szeretnek nálunk dolgozni

Munkatársainkkal együtt fejlődünk és nap mint nap a legmagasabb szintű szolgáltatásra törekszünk. Autószalonunk nemcsak kereskedelmi részleggel rendelkezik, hanem saját szervizzel is, így komplex szolgáltatást tudunk nyújtani Ügyfeleinknek.

cartrend saloon with car

A CarTrend Cégcsoport küldetése

Hivatásunk, hogy egy új autóhasználati trenddel ismertessük meg ügyfeleinket, amelyben az autózás örömét élhetik át, akár magánszemélyként, akár cégtulajdonosként!

Tudjuk, hogy minden ügyfelünk, aki belép a CarTrend autószalonba, megtisztel minket bizalmával, amelyet nap mint nap szeretnénk meghálálni. Ennek érdekében szívvel-lélekkel és hozzáértéssel végezzük munkánkat. Valljuk, hogy hosszú távon csak az tudja megszolgálni ezt a bizalmat, aki nem kötelességből, hanem elhivatottságból cselekszik, és mi eddig is és ezután is így fogunk tenni.

  • 20 éve állunk Ügyfeleink szolgálatában, profizmussal és szenvedéllyel
  • Több tízezer elégedett ügyféllel büszkélkedhetünk
  • Minden járművünk mellé Örök Minőség Garanciát adunk
  • Vásárlás után sem engedjük el Ügyfeleink kezét
  • Nem (csak) járművet, hanem igényre szabott megoldást és komplex szolgáltatást kínálunk
  • Autóbérlés esetén minden terhet átvállalunk

Nálunk 20 éve minden kilométer a minőséggel kezdődik

A CarTrend autószalon az elmúlt 20 évben a modern, a kreatív és a megbízható autókereskedés szinonímája volt. Eredményeinket annak köszönhetjük, hogy munkatársaink mindig is az ügyfeleink körültekintő, őszinte és udvarias kiszolgálását tartották a legfontosabbnak. De honnan indultunk?

Történetünk

Autók összehasonlítása